O nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony – ekspertów w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji przemysłowych.

Jako specjaliści w nadzorze procesu malowania antykorozyjnego konstrukcji przemysłowych, oferujemy usługi inspekcji wykonywane przez doświadczonych inspektorów z certyfikatami FROSIO/NACE. Wspieramy również branżę poprzez szkolenia, ekspertyzy i usługi konsultingowe.

Nasze bogate doświadczenie obejmuje nadzór malowania różnorodnych konstrukcji przemysłowych, takich jak hale, elektrownie, obiekty rafineryjne i petrochemiczne, zbiorniki, słupy energetyczne, dźwigi, suwnice, mosty, wiadukty i konstrukcje offshore. Dzięki pracy na różnych stanowiskach, nasi inspektorzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie.

W ramach naszych usług szkoleniowych i konsultingowych, współpracujemy z TUV Nord, oferując specjalistyczne szkolenia dla przedsiębiorstw. Projektujemy również indywidualne programy szkoleniowe, dostosowane do potrzeb klientów, mające na celu zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów w procesie malowania.

Zajmujemy się również szkoleniami w zakresie standardu Norsok M-501 oraz tzw. site-testów, egzaminów dla malarzy przemysłowych chcących pracować na rynku norweskim.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, oferujemy także usługi ekspertyz, projektowanie systemów malarskich oraz opracowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej.

Zapraszamy do współpracy z nami w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji przemysłowych.